O nás

14. července 2010 v 13:44 | Elis |  O nás
Tento blog (jeden z mnoha) by měl být věnovaný nejen  mým psům nebo lidem co nám fandí či sem zavítají jen úplnou náhodou, ale také mně :-). Zní to egoisticky, ale člověk si pak lépe utřídí myšlenky, když si může i počase přečíst v čem uspěl a co prožil. Také si lépe uvědomí chyby, které za tu dobu napáchal a může zpytovat svědomí.
Se psy však většinou prožívá ty nejlepší chvíle života. Abych to shrnula, má smečka se skládá z 2 kusů kvalitních vořechů, se kterými se snažím pracovat jak jen to jde.
Prvním z nich je Rory, má skoro tříletá fenka křížená s border terierem. Je to pejsek původem z útulku a není dne, kdy bych litovala, že jsem si ji přivezla :-). Velmi intenzivně (pokud zrovna nelenošíme) se věnujeme dogdancingu, tanci se psem...říkejte tomu jak chcete ;) (více v sekci Rory)
Mým druhým psem je Frankie, přezdívaný Štěně. Je to zatím roční pejsek, kříženec border kolie a flat coated retrívra. I přesto, že mám v sobě tato plemena je velmi klidný a spolehlivý, a to je důvod proč si ho cením ze všeho nejvíce. Nejradši leží (hlavně v létě, protože s jeho kožichem to jinak nejde :-), ale i Frankie má slušné základy dogdancingu a naším největším cílem je složit canisterapeutické zkoušky!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama